31GRANDBETTİNG.COM – HEKİMOĞLU TRABZON’DAN ŞANLIURFASPOR’A ALKIŞLANAN ‘İMKANSIZLIK’ TEKLİFİ!TFF 2´nci Lig Beyaz Grup´ta yarın saat 13.00´te Hekimoğlu Trabzon ile Şanlıurfaspor arasında Trabzon´da oynanacak 11´inci hafta mücadelesi öncesi, konuk ekip maddi imkansızlıklar nedeniyle karşılaşmaya gelemeyeceğine açıkladı. Bunun üzerine Trabzon temsilcisinin yönetim kurulundan benzerine az rastlanacak bir teklif geldi.

Şanlıurfaspor sosyal medya hesaplarından maddi imkansızlıklar nedeniyle Hekimoğlu Trabzon maçına gidemeyeceklerini açıkladı. Yaşanan durum üzerine Hekimoğlu Trabzon yönetim kurulu, Şanlıurfaspor´un bütün masraflarını karşılamak istediğini bildirdi. Kulüpten yapılan açıklamada, “Kardeş kulüplerimizden Şanlıurfaspor, maddi imkansızlıklar dolayısıyla Trabzon´a gelemeyeceklerini resmi sosyal medya hesaplarından duyurdu. Bizler Hekimoğlu Trabzon FK Yönetim Kurulu olarak, Şanlıurfaspor´un bütün masraflarını karşılamak ve onları şehrimizde en iyi şekilde ağırlamak istediğimizi kamuoyunun bilgilerine sunarız” ifadelerine yer verildi.

Hafta sonu karşılaşacak olduğumuz Şanlırfaspor’un maddi imkansızlıklar dolaysıyla Trabzon’a gelemeyeceklerini öğrenmiş bulunmaktayız. Yönetim Kurulu olarak Şanlıurfaspor’un bütün masraflarını karşılamak istediğimizi kamuoyunun bilgilerine sunarız.
H. TRABZON FK YÖNETİM KURULU pic.twitter.com/M32YUZm9B8
— Hekimoğlu Trabzon FK (@hekimoglu_trb) November 1, 2019
CELİL HEKİMOĞLU: TEKLİFİMİZDEN SONRA ŞANLIURFA, TAKIMINA SAHİP ÇIKTI


Hekimoğlu Trabzon Başkanı Celil Hekimoğlu, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Şanlıurfa´nın Trabzon´un kardeş şehri olduğunu belirterek, “Geçmişte Şanlıurfa´da oynanan kupa finalinde Şanlıurfalılar Trabzon taraftarını evlerinde ağırlamıştı. Şanlıurfa´yı çok seviyoruz ve `Acaba bir desteğimiz olabilir mi?´ diye düşündük. Ama Şanlıurfaspor kendi imkanlarıyla maça geliyor. Mesajlaşmadan sonra Şanlıurfa takıma sahip çıktı. Şu an kendi imkanlarıyla geliyorlar. Biz tüm masrafları karşılamayı taahhüt ettik ama onlar kendi otobüsüyle geliyorlar. Otel rezervasyonunu da yaptılar. Şu an bir şeylere ihtiyaçları yok” diye konuştu.

Şanlıurfaspor daha sonra twitter hesabından yaptığı başka bir paylaşımla Hekimoğlu Trabzon’a teşekkür ederek masraflarının Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu tarafından karşılandığını açıkladı.

ŞANLIRFASPOR’DAN AÇIKLAMA GELDİ

Hekimoğlu Trabzon’un açıklamasının ardından bir açıklama da Şanlıurfaspor’dan geldi. İşte o açıklama:

“Kardeş şehir Trabzon’un güzide kulübu Hekimoğlu Trabzon’un deplasman masraflarımızı karşılamaları ile ilgili ince ve nazik düşüncelerinden dolayı kendilerine teşekkür eder, masraflarımızın yönetim kurulumuz tarafından karşılandığını kamuoyuna belirmek isteriz.”

Kardeş şehir Trabzon’un güzide kulübu Hekimoğlu Trabzon’un deplasman masraflarımızı karşılamaları ile ilgili ince ve nazik düşüncelerinden dolayı kendilerine teşekkür eder, masraflarımızın yönetim kurulumuz tarafından karşılandığını kamuoyuna belirmek isteriz. pic.twitter.com/hcliulYPjd
— Şanlıurfaspor (@Sanliurfaspor) November 2, 2019


DİNAMOBET 243

dinamobet kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. dinamobet 243 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

4 Responses

 1. Özil dedi ki:

  dinamobet233 328.com yok. Bu kulüpler bir tek yönetime ait değiller. Medya da

 2. Fenerbahçe dedi ki:

  dinamobet233 40.com bağladı ama bu süreç geçtikten sonra oturacağız, bütün federasyonlarımızla

 3. transferi dedi ki:

  Betonbet1.com düşmesi kesinleşen Manisaspor’un 17 yaşındaki genç oyuncusu Bilal Budak’ın Beşiktaş’la

 4. 'İyi dedi ki:

  dinamobet233 447.com Korcan, Erdem, Yusuf, Gençer, Nduka (Enes dk. 83 ?), Kenan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir