betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


4SUPERBETİN.COM – GALATASARAY’DA İBRASIZLIK DAVASINA ERTELEME!


dinamobet önerdiğimiz bir sitedir.


14. Asliye Hukuk Mahkemesi, Galatasaray’da seçime ilişkin davayı 21 Şubat 2020 tarihine erteledi. Davada mahkemede tarafların sulh olmaması üzerine dava dosyasının bilirkişiye gönderilmesine karar verdi.

Duruşma tarihine kadar, mevcut Galatasaray yönetimi görevine devam edecek.

“BAŞKAN ADAY OLABİLİR”

Galatasaray avukatları ise mahkeme yaptıktan sonra yaptığı açıklamalarda “Önümüzdeki süreçte Galatasaray’ın seçime gitme gibi bir zorunluluğu yok. Yönetim görevine devam edecek. Galatasaray başkanı isterse, seçime de katılabilir, bir engel bulunmamaktadır” ifadelerini kullandı.

Ömer Faruk Kırbıyık: Galatasaray yönetimi görevinin başında


NASIL BU NOKTAYA GELİNDİ?

23 Mart’ta yapılan mali kongrede, Cengiz yönetimi mali anlamda ibra edilmiş ancak idari açıdan ibra edilmemişti. Bu gelişmenin ardından yönetim konuyu mahkemeye taşımış ve idari tedbir kararı çıkmıştı. Ancak muhalefetten de karşı davalar gelmişti.

Mahkeme davayı erteledi G.Saray yönetimi görevine devam edecek

Galatasaray’da divan kurulu toplantısı sona erdi

4SUPERBETİN.COM – GALATASARAY’DA İBRASIZLIK DAVASINA ERTELEME!


About dinamobet kayıt
dinamobet giriş adresinden siteye kayıt olarak %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. dinomabet yeni adresinden siteye mobil olarak da katılabilirsiniz.

2 Comments on 4SUPERBETİN.COM – GALATASARAY’DA İBRASIZLIK DAVASINA ERTELEME!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*