AKCEBET63.COM – BUTLER YİNE ATEŞLİ!: ‘BİZE HÂLÂ ŞAŞIRAN VAR MI? DAHASI VAR!’Miami Heat yıldızı Jimmy Butler, Heat’in “ciddi” olduğunu ilan etti.

Miami sezona 10-3 serisiyle başladı ve Butler kimsenin “onlara karşı oynamak istemediğini” söyledi.

Butler, muhabirlere şunları söyledi:

“İnsanları şaşırtmaya devam edemeyiz. Biz ciddiyiz. Kimsenin bize karşı oynamak istemediğini ve bunun böyle kalmasını istediğimizi düşünüyorum.”

“Halen insanları şaşırtıyor muyuz? Çünkü eğer öyleyse, daha büyük sürprizler gelecek. Her gece sahadaki en yetenekli takım olamayacağımızı biliyorum. Sorun değil. Birçok hırslı ve ateşli adamımız var. Hiç geri adım atmayan adamlarımız var. Televizyona çıkıp çıkmamamız umurumuzda değil. G League arenasında oynasak bile umurumuzda değil. Geri adım atmayız. Kavgaya hazırız. Bunu istiyoruz. Haydi bakalım.”

“KOÇ MANYAK GİBİ ÇALIŞIYOR, ÇÜNKÜ MANYAK”

Heat, Doğu Konferansı finallerinde beklenen Milwaukee-Philadelphia karşılaşmasının bir oyunbozanı olarak imaj çiziyor. Butler, Miami’nin bundan daha fazlası olabileceğini düşünüyor:


“Tavan bir şampiyonluk. Ve kimsenin ne söyleyeceği umrumda değil. Her şey uygun bir şekilde bir araya gelebilirse, halledebiliriz. Bunu çözersek, birlikte kalırsak, savunmamızı ve hücumumuzu yoluna koyarsak ve her iki kategoride de ilk beşe girersek, biz de aday oluruz. Oluruz. Özel bir şey yapma fırsatımız var ve her gün bunun üzerinde çalışıyoruz.”

“Kadrodaki genç adam sayısından ötürü endişemiz yok. Kaç tane genç adamımız varmış? Biz kendimizi bir ekip olarak, bir bütün olarak düşünüyoruz. Koç (Erik Spoelstra) oyunun birçok alanında harika. Manyak gibi çalışıyor, çünkü o bir manyak. Hem bu daha da iyi, keza bu saçmalığa saplantılı bir sürü adamımız var. Ligde buna takıntılı olan birçok adam olmadığını söylemiyorum. Demek istediğim bazı herifler var, bunun üzerine bir yere kadar çalışabileceğinizi düşündüğünüz her şeyi, adamlar çalışmış. Bizler buna çalıştık. Bu grup, özel bir grup. İsimlerinin çoğunu bilmiyor olabilirsiniz. Umurumda değil, bizim de umurumuzda değil. Er ya da geç öğrenirsiniz.”


DİNAMOBET 243

dinamobet kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. dinamobet 243 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

6 Responses

 1. 'Bu dedi ki:

  Betonbet1.com sıkıntı yaşadığını vurgulayan Kenan, “Uyku problemi yaşayabiliyorsunuz. Geç uyuma

 2. izle dedi ki:

  Sultanbet533.com bir çok anlamda diğer takımlardan biraz gerideyiz. Oyuncularla da bu

 3. 'Bir dedi ki:

  Betpas391.com Kulüpte maddi sıkıntıların devam ettiğini ifade eden deneyimli teknik

 4. yönetimi dedi ki:

  Gobahis Anett Kontaveit’i 6-4, 3-6 ve 6-4’lük setlerin ardından 2-1’lik skorla

 5. koronavirüs dedi ki:

  Betexper değilim, benden mucize beklemeyin” şeklinde cevap verdi.John of God kimdir?Bioenerji

 6. için dedi ki:

  Sultanbet640 deplasmanda oynanan Rusya müsabakasının ilk 11’inde yer almayan futbolcular sahada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir