betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


AKCEBET63.COM – BUTLER YİNE ATEŞLİ!: ‘BİZE HÂLÂ ŞAŞIRAN VAR MI? DAHASI VAR!’


dinamobet önerdiğimiz bir sitedir.


Miami Heat yıldızı Jimmy Butler, Heat’in “ciddi” olduğunu ilan etti.

Miami sezona 10-3 serisiyle başladı ve Butler kimsenin “onlara karşı oynamak istemediğini” söyledi.

Butler, muhabirlere şunları söyledi:

“İnsanları şaşırtmaya devam edemeyiz. Biz ciddiyiz. Kimsenin bize karşı oynamak istemediğini ve bunun böyle kalmasını istediğimizi düşünüyorum.”

“Halen insanları şaşırtıyor muyuz? Çünkü eğer öyleyse, daha büyük sürprizler gelecek. Her gece sahadaki en yetenekli takım olamayacağımızı biliyorum. Sorun değil. Birçok hırslı ve ateşli adamımız var. Hiç geri adım atmayan adamlarımız var. Televizyona çıkıp çıkmamamız umurumuzda değil. G League arenasında oynasak bile umurumuzda değil. Geri adım atmayız. Kavgaya hazırız. Bunu istiyoruz. Haydi bakalım.”

“KOÇ MANYAK GİBİ ÇALIŞIYOR, ÇÜNKÜ MANYAK”

Heat, Doğu Konferansı finallerinde beklenen Milwaukee-Philadelphia karşılaşmasının bir oyunbozanı olarak imaj çiziyor. Butler, Miami’nin bundan daha fazlası olabileceğini düşünüyor:


“Tavan bir şampiyonluk. Ve kimsenin ne söyleyeceği umrumda değil. Her şey uygun bir şekilde bir araya gelebilirse, halledebiliriz. Bunu çözersek, birlikte kalırsak, savunmamızı ve hücumumuzu yoluna koyarsak ve her iki kategoride de ilk beşe girersek, biz de aday oluruz. Oluruz. Özel bir şey yapma fırsatımız var ve her gün bunun üzerinde çalışıyoruz.”

“Kadrodaki genç adam sayısından ötürü endişemiz yok. Kaç tane genç adamımız varmış? Biz kendimizi bir ekip olarak, bir bütün olarak düşünüyoruz. Koç (Erik Spoelstra) oyunun birçok alanında harika. Manyak gibi çalışıyor, çünkü o bir manyak. Hem bu daha da iyi, keza bu saçmalığa saplantılı bir sürü adamımız var. Ligde buna takıntılı olan birçok adam olmadığını söylemiyorum. Demek istediğim bazı herifler var, bunun üzerine bir yere kadar çalışabileceğinizi düşündüğünüz her şeyi, adamlar çalışmış. Bizler buna çalıştık. Bu grup, özel bir grup. İsimlerinin çoğunu bilmiyor olabilirsiniz. Umurumda değil, bizim de umurumuzda değil. Er ya da geç öğrenirsiniz.”


AKCEBET63.COM – BUTLER YİNE ATEŞLİ!: ‘BİZE HÂLÂ ŞAŞIRAN VAR MI? DAHASI VAR!’


About dinamobet kayıt
dinamobet giriş adresinden siteye kayıt olarak %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. dinomabet yeni adresinden siteye mobil olarak da katılabilirsiniz.

1 Comment on AKCEBET63.COM – BUTLER YİNE ATEŞLİ!: ‘BİZE HÂLÂ ŞAŞIRAN VAR MI? DAHASI VAR!’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*