BETWEGO115.COM – LİLLARD: ‘HARDEN’I SAVUNMASI ZOR, ONA DOKUNMAK İSTEMEZSİNİZ’Portland Trail Blazers süperstarı Damian Lillard, Houston Rockets yıldızı James Harden’ı savunmanın zor olma sebebini, “Ona dokunmak istemezsiniz” şeklinde açıkladı.

NBA’deki herhangi bir oyuncuya ligdeki savunması en zor oyuncunun kim olduğunu sorsanız, büyük çoğunluğu muhtemelen James Harden’ın adını söyleyecektir. Houston Rockets süperstarı, bugünün oyununda en iyi skorer olarak kendini kanıtlamış durumda.

“ELİNİ KOLUNU ORAYA BURAYA SAVURUYOR”

Lillard, Harden’ın hakemlerden aldığı düdükler nedeniyle savunulmasının çok zor olduğunu itiraf etti. Portland yıldızı, Harden’ı sık sık aldığı düdüklerle savunmanya çalışmanın tehlikeleri hakkında konuştu:


“Savunması zor. Çembere giderken ona dokunmak istemezsiniz. Üçlüğe kalktığında, bacaklarını açtığı ve kollarını kaldırıp sizin kolunuza doladığı için ona çok yaklaşmak istemezsiniz. Bu tür bir düdük alırsanız, savunması zor.”

Harden, faul düdükleri için hakemlerin dikkatini çekmek konusunda oldukça yaratıcı. Bunu yaparken zaman zaman hakemi kandırmaya yönelik hareket ettiği de tartışılanlar arasında.

Harden, bu sezon rekor bir hızla serbest atış çizgisine geliyor. Harden, oynadığı 14 maç boyunca 203 serbest atış denedi (maç başına 14.5 deneme) ve bunların %88.2‘sinde isabet buluyor.

DİNAMOBET 245

dinamobet kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. dinamobet 245 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

3 Responses

  1. Seksi dedi ki:

    dinamobet233 328.com Ali Yaşar xx, Berkay Samancı xx, Muhammed Mert x (Atakan

  2. vazgeçilmezi dedi ki:

    dinamobet233 112.com takımlarda önünü göremiyor. Bazı görüşmeler bu problem yüzünden uzuyor.

  3. açıklandı! dedi ki:

    Kalebet/ EURO ÖDENDİ İngiltere’yi 762 milyon 740 bin euroluk harcama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir