betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


BLATT: ‘JORDAN, LEBRON’DAN DAHA BÜYÜK’


dinamobet önerdiğimiz bir sitedir.


Betpas328.com

betpas328 önerdiğimiz canlı casino sitesi %100 Hoşgeldin bonusu sunuyor.

Eski Cleveland Cavaliers koçu David Blatt, Chicago Bulls efsanesi Michael Jordan’ın “LeBron James’den daha büyük” olduğunu söyledi.

ESPN’in The Last Dance belgeselinin popülaritesi, GOAT (Tüm zamanların en iyisi) tartışmalarını yepyeni bir seviyeye taşıdı. Bu günlerde, insanlar GOAT’un gerçekte kim olması gerektiği konusunda birbirleriyle iletişim kurmaktan mutluluk duyuyorlar. Çoğu insan Jordan derken, bazıları bunun LeBron olduğunu savunuyor.


Kendisi de LeBron’a bir buçuk sezon koçluk yapma fırsatı bulan Blatt, bu konudaki düşüncesini söyledi. 60 yaşındaki koça göre, Jordan’ın başarıları, James’inkilerden daha ağır basıyor:

“Michael Jordan, LeBron James’ten daha büyük. Tek bir takımla en fazla şampiyonluğu kazandı ve “Ben” e değil “biz”e odaklandı. Ama elbette, yetenek ve etki açısından, her ikisi de tarihin en iyi beş oyuncusu arasında yer alıyor.”

BLATT: ‘JORDAN, LEBRON’DAN DAHA BÜYÜK’


About dinamobet kayıt
dinamobet giriş adresinden siteye kayıt olarak %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. dinomabet yeni adresinden siteye mobil olarak da katılabilirsiniz.

7 Comments on BLATT: ‘JORDAN, LEBRON’DAN DAHA BÜYÜK’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*