betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


DİCK ADVOCAAT, GELECEK SEZON DA FEYENOORD’DA!


dinamobet önerdiğimiz bir sitedir.


Hollanda Ligi Eredivisie ekibi Feyenoord, takımın teknik direktörü Dick Advocaat ile 1 yıl daha devam edileceğini açıkladı.

Bu sezon Feyenoord’un başına getirilen 72 yaşındaki teknik adam, takımıyla iyi bir grafik yakalamış ve lider Ajax’ın 6 puan gerisinde 3. sırada yer almıştı.


Yeni sözleşme imzalamasıyla ilgili konuşan tecrübeli teknik direktör, “Elbette şu an içerisinde bulunduğumuz durumda garip geliyor ama sonunda bu güzel kulüple olan sözleşmemi uzatmak çok güzel. Kesinlikle takımın başında olduğum son haftalarda ne kadar tutkulu olduğumu fark ettim ve teknik direktör olarak devam etmek istedim.” ifadelerini kullandı.

Advocaat, 2016/17 sezonunda da Fenerbahçe’yi çalıştırmış ve sezonu 3. sırada tamamlamıştı.

DİCK ADVOCAAT, GELECEK SEZON DA FEYENOORD’DA!


About dinamobet kayıt
dinamobet giriş adresinden siteye kayıt olarak %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. dinomabet yeni adresinden siteye mobil olarak da katılabilirsiniz.

13 Comments on DİCK ADVOCAAT, GELECEK SEZON DA FEYENOORD’DA!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*