betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


FUNBAHİS6.COM – ROGER FEDERER: ‘MESSİ’YE BENZİYOR MUYUM?’


dinamobet önerdiğimiz bir sitedir.


Tenis dünyasının yaşayan efsanelerinden Roger Federer, yıllardır gündemde olan bir konu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Federer, kendisinin Messi’ye ve Nadal’ın Cristiano Ronaldo’ya benzetilmesi hakkında görüşünü paylaştı.

“NEDENİNİ BİLMİYORUM”

Roger Federer: “İnsanların beni Messi’ye, Nadal’ı ise Ronaldo’ya benzettiklerini duydum. Ancak bunun nedenini bilmiyorum. İki oyuncu da inanılmaz ve futbolda büyük işler başardılar. Messi ile tarzlarımız benziyor mu pek emin değilim” şeklinde konuştu.


Şöhret olmanın zorluğuna da değinen Federer, “Şöhretin iyi ve kötü tarafları var. Normal bir yaşam imkansız oluyor ama nereden geldiğimi de biliyorum. Ailem beni çok iyi eğitti ve bunun için onlara minnettarım” ifadelerini kullandı.

FUNBAHİS6.COM – ROGER FEDERER: ‘MESSİ’YE BENZİYOR MUYUM?’


About dinamobet kayıt
dinamobet giriş adresinden siteye kayıt olarak %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. dinomabet yeni adresinden siteye mobil olarak da katılabilirsiniz.

5 Comments on FUNBAHİS6.COM – ROGER FEDERER: ‘MESSİ’YE BENZİYOR MUYUM?’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*