MODABET114.COM – INGRAM: ‘MUTLU OLMAK İÇİN YENİ BİR ŞANSIM VAR’New Orleans Pelicans forveti Brandon Ingram, kan pıhtılaşması hastalığı hemen sonrası mutlu olmak için yeni bir şansı olduğuna inandığını söyledi.

Ingram’ın derin ven trombozu, kendisini 2018-19 sezonunun ikinci yarısını kaçırmaya ve üçüncü NBA sezonunu erken sonlandırmaya zorlamıştı.

Babası Don Ingram, oğlunun ilk üç sezonunu Los Angeles Lakers ile geçirdikten sonra New Orleans Pelicans ile tekrar mutlu olma şansı edinmesi öncesi, iyileşme sürecine ve durumu hazmetmesinin ne kadar zor olduğuna tanıklık etti:

“Ona yaşamla ilgili yeni bir bakış açısı sağladı, her zaman bu oyunu oynamayacağını anladı. Hayata karşı daha mutlu olmak adına, bakışı ‘Ya eğer?’ şeklinde değişti. Bunu beraber çözdük ve toparlandık. Şimdi de geri döndü. Ben şahsen, bu duruma onun zamanı olarak bakıyorum.”

“Kendine sormalısın, kim olmak istiyorsun? Bu ligde ne olmak istiyorsun? Ve nasıl yapacaksın? Benim kişisel beklentim, başkalarınınkinden daha yüksekti. Ve bence, tam da bu yüzden bunun bir süreç olduğunu biliyorum ve böyle olma sürecini seviyorum.”


Ingram eskiden gözüktüğünden daha da gelişmiş bir halini göstererek, beklentileri aştı. Şimdi Pelicans formasıyla kariyerinin en yüksek rakamlarını, 25.9 sayı, 7.1 ribaund ve 4.3 asist şeklinde yakalıyor.

“‘NE ZAMAN DAHA İYİ HİSSEDECEĞİM?’ DİYORDUM”

22 yaşındaki oyuncu, teşhisini ilk duyduğu anı hatırladı ve bu da kendisine New Orleans’a temiz bir sayfa ile başlaması için yeni bir bakış açısı sağladı:

“Panik olmadım. ‘Bu ne zaman gidecek? Ne zaman daha iyi hissedeceğim?’ diyordum. Zordu. Ama ben her şeyin bir sebepten ötürü olduğuna inanıyorum. Ve bu da şu anda yaptığım şeyi yapmam için beni motive ediyor. Bunu yapmaya devam etmek ve sahada geçirdiğim zamandan faydalanmak için… Çünkü buna sonsuza dek sahip olamayacağımı biliyorum.”


DİNAMOBET 241

dinamobet kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. dinamobet 241 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

6 Responses

 1. flaş dedi ki:

  dinamobet233 328.com Jani Atanasov için de önem arz eden bir beklenti var.

 2. 'evde dedi ki:

  dinamobet233 341.com çalışmasının sonucunu daha rahat alabilmek için beslenme büyük önem

 3. Hamane dedi ki:

  dinamobet233 532.com Yandaş (Dk. 70 Erdoğan Yeşilyurt), Fernando (Dk. 59 Kone), Yatabare

 4. resmen dedi ki:

  Betpas383.com kadar inen Dorukhan’ın ortasında arka direkte Mustafa, topu filelere gönderdi.

 5. 'Hedefler dedi ki:

  Betpas391.com 1 kez ve hazırlık maçlarında 6 kez karşı karşıya gelen

 6. 'Oyunun dedi ki:

  Sultanbet550.com taraftarlardan destek geldi. Kale arkası tribünlerden başlayan tezahüratlar tüm stada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir