PİABET649.COM – AHMET NUR ÇEBİ: VERDİĞİMİZ SÖZÜN ARKASINDAYIZBeşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, kulüp dergisinin aralık sayısı için yazdığı yazıda, göreve geldiklerinden sonra yapılanlarla ilgili bilgiler verdi. Özellikle taraftarların başlattığı #omuzomuzakartalyuvasına kampanyasına dikkat çeken Çebi, çıkılan uzun yolda, taraftar desteğinin kendilerine güç verdiğini söyledi. Başkan Ahmet Nur Çebi’nin yazısı şu şekilde:
“Sevgili Beşiktaş Ailem… Çıktığımız zorlu fakat bir o kadar onurlu yolda iki aylık süreci geride bırakmak üzereyiz. İki ay bu uzun yolda kısa bir süre gibi görünse de ben ve yönetim kurulunda görev alan arkadaşlarım her bir anımızı Beşiktaşımızın mevcut sorunların çözümü ile ilgili olmak üzere dolu dolu geçirdik.

Taraftarlarımızın başlattığı ve birlik, beraberliğe duyduğumuz ihtiyacın bir göstergesi niteliğindeki #omuzomuzakartalyuvasına kampanyasının sonuçları inanılmazdı. Kampanya boyunca desteğini esirgemeyen taraftarımıza bir kez daha en içten teşekkürlerimi sunuyorum. İki katına çıkan satışlarımız adına yakışır şekilde omuz omuza yürüyeceğimiz uzun yolda yapacaklarımız için bize güç verdi.


Beşiktaş’ı daha iyi günlere taşımayı hedeflediğimiz bu süreçte Kasım ayında düzenlediğimiz yönetim kurulu toplantısı ile kurulda yer alan ekip arkadaşlarımın görev ve sorumluluklarını belirledik. Her biri kendi alanında başarılı ekip arkadaşlarımın görevlerini en iyi şekilde yerine getireceğine ve Beşiktaş’ı bir adım daha yukarıya taşımak için elinden gelen gayreti göstereceğine inancım tamdır.

Şeffaflık ilkesi ile hareket edeceğimize dair verdiğimiz sözü her daim hatırlıyoruz ve arkasındayız. Kıymetli camiamızın Beşiktaş ile ilgili bizden beklediklerini biliyor ve tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda titizlikle yürütüyoruz. Göreve geldiğimizde devraldığımız tablonun ne olduğunu en ince ayrıntısına kadar incelerken, bir yandan da bu tabloyu pozitif yönde geliştirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Bir olmak, birlik olmak ve söz verdiğimiz Beşiktaş’a kavuşmak için bize verdiğiniz desteğin de gücüyle ilerleyeceğiz.

2019 yılını olumlu gelişmelerin devamını sağlayarak tamamlamayı, 2020 yılında ise bu başarının her alanda artarak devam etmesini ve daha güçlü Beşiktaş’a kavuşmayı temenni ederim.”

Ahmet Nur Çebi taraftarlara seslendi!

DİNAMOBET 245

dinamobet kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. dinamobet 245 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

6 Responses

 1. sultanbet İLYAS dedi ki:

  bahis siteleri destek vermiyorlar ve ödemiyorlar boşuna üye olmayın.

 2. yönetime dedi ki:

  dinamobet233 330.com kendisine gönderilen genç oyuncu videolarını izlemeye başlayan Terim, eldeki isimler

 3. ile dedi ki:

  dinamobet233 957.com yapılması planlanıyor. Geçen sene Kırkpınar’a 2 bin 500 güreşçi

 4. bitiririz' dedi ki:

  Restbet anın içindeydim ama takım arkadaşlarıma bu konuda çok çok teşekkür

 5. golü dedi ki:

  Romabet kontratının bitmesine 1 yıl daha bulunmasına rağmen bedelsiz gönderildiği

 6. liglerin dedi ki:

  Sultanbet/ Beşiktaş’ta Sergen Yalçın’ın geleceği pamuk ipliğine bağlı! Gençlerbirliği maçında alınan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir