betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


PİNBAHİS70.COM – BUTLER: ‘LANCE STEPHENSON’I GÖRÜNCE, NBA’E GİREBİLECEĞİMİ ANLADIM’


dinamobet önerdiğimiz bir sitedir.


Miami Heat yıldızı Jimmy Butler, Lance Stephenson’ın oyununu gördükten sonra NBA’de oynayabileceğini anladığını söyledi.

Kendisini oyundaki en iyi iki yönlü oyunculardan biri haline getiren Butler, Vince Carter’ın podcast’ine konuk oldu ve Stephenson’ın NBA’de oynadığını görmenin, kendisinin de yeterince iyi olduğunun bir işareti olduğunu söyledi:

“O kadar iyi bir basketbol oyuncusu olmayabilirim, ama bu adam girdiyse, ben de girebilirim. Doğruyu söylemek gerekirse, Lance Stephenson’ı gördüğümde, o da Cincinatti’ye gitmişti, kendine ‘Born Ready’ mi artık ne diyorsa, birbirimize hiç çok ısınamamıştık. Karşılaştığımızda hep sert geçerdi, hep teknik fauller alırdık. Ama onu gördüğümde ‘Yok abi, o ligdeyse ben de olabilirim.’ demiştim. Yetenekli oyuncu, yanlış anlamayın. Ama ‘Hayır’ dedim, ‘O gittiyse, ben de giderim.”

“OYUNUMU SEVİYORSUN, SEN DE BİLİYORSUN..”

Şu anda Çin Basketbol Ligi’nde Liaoning Flying Leopards forması giyen Stephenson, Butler’ın yorumlarını hoş karşılamadı ve şu tweet’i attı:


“Jimmy Butler’ın bu yorumuna ne diyeceğim bilmiyorum. Bu çocuk beni örnek alıyordu, yeteneği küçümseme. Seni çalışman ve salona girmen için motive eden benim. Oyunumu çok sevdiğini söylemekten korkma.”

Lance Stephenson ilk olarak 2010 yılında Indiana Pacers tarafından 40. sırada draft edildi. Jimmy Butler bir yıl sonra Chicago Bulls tarafından 30. sırada seçildi.

Her iki oyuncu da kendi draft sınıflarında çok beklentiyle gelmeseler de, NBA’de tutunmayı (Lance bir süre) başardılar.

Stephenson, Pacers’ın 2012-2014 playoff dönemlerinde benchten gelerek yüksek kalitede bir katkı vererek, oynadığı diğer altı NBA takımı için de kendi yapabildikleri çapında elinden geleni yaptı. Dokuz sezonda Lance, 8.6 sayı, 4.2 ribaund ve 2.9 asistle oynadı.

Öte yandan Butler ise dört kez All-Star oldu ve ligdeki en iyi iki yönlü oyunculardan biri haline geldi. Şu anda Heat için ortalamaları 14.7 sayı, 7.0 ribaund, 7.3 asist, 4.3 top çalma ve 1.3 blok şeklinde.

PİNBAHİS70.COM – BUTLER: ‘LANCE STEPHENSON’I GÖRÜNCE, NBA’E GİREBİLECEĞİMİ ANLADIM’


About dinamobet kayıt
dinamobet giriş adresinden siteye kayıt olarak %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. dinomabet yeni adresinden siteye mobil olarak da katılabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*