SAFİRBET315.COM – POPOVİCH: ‘BURAYA TARİH YAZMAYA GELMEDİM!’San Antonio Spurs koçu Gregg Popovich, Becky Hammon yerine Tim Duncan’ın Spurs’e koçluk yapmasını onaylamasıyla ilgili, “ben buraya tarih yazmaya gelmedim” açıklamasını yaptı.

Popovich, Cumartesi günü Portland Trail Blazers’a karşı mağlup olduğu 121-116’lık karşılaşmanın üçüncü çeyreğinde oyundan atıldı.

Başantrenör Popovich’in oyundan çıkışı, yardımcı koçu Becky Hammon’un ABD’deki bir erkek profesyonel spor takımının başantrenörlüğüne geçecek ilk kadın olarak tarih yazacağı inancına yol açmıştı.

Ancak Popovich, koçluk dinamiklerini açıkladı ve oyundan atılması yaptıktan sonra Duncan’ın sorumluluğu aldığını doğruladı.


Hammon’ın tarih yazmasına izin verip vermediği sorulduğunda, Popovich, “Buraya tarih yazmaya gelmedim” diye cevap verdi.

2014’TEN BERİ SPURS BÜNYESİNDE

Hammon, 2018’de Popovich’in koçluk kadrosunda benchin en önüne geçmeye hak kazanmıştı. 42 yaşındaki Hammon, 2014’ten beri takımda asistan koç olarak çalışıyor. 2015 ve 2016’da San Antonio’nun Las Vegas Yaz Ligi takımlarının koçluğunu üstlenmişti ve 2015 kadrosunu şampiyonluğa taşımıştı.

Hammon, NBA tarihindeki ilk tam zamanlı ve maaşlı kadın koç.


DİNAMOBET 243

dinamobet kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. dinamobet 243 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

2 Responses

  1. daha dedi ki:

    Restbet419.com
    Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde ikamet eden Ali ve

  2. Bülent dedi ki:

    Betpas391.com Fabrice N’Sakala, Giorgos Tzavellas, Baiano, Giannis Maniatis (Welinton Silva dk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir