SAVOYBETTİNG154.COM – AFYON MOTOR SPORLARI MERKEZİ’NE ‘EN İYİ PİST’ ÖDÜLÜTürkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke, ödülü belediye makamında Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teslim etti.

Akülke, burada yaptığı konuşmada, geçen ayki Avrupa Akrobasi Şampiyonası’nda, FIM ve organizatör tarafından “yılın en iyi pisti” seçildiklerini söyledi.

Afyon Motor Sporları Merkezi’nin ne kadar önemi çok olan olduğunun, uluslararası alanda bir kez daha tescillendiğini kaydeden Akülke, “Türkiye Motosiklet Federasyonu olarak amacımız Afyonkarahisar Motor Sporları Merkezi’ni sürekli gündemde tutmak, sürekli hareketli ve çalışır vaziyette 12 ay gündemde tutmak. Bu yolda da çok hızlı adımlarla ilerliyoruz.” diye konuştu.

Akülke, ayrıca hafta sonu yapılacak Türkiye Motokros Şampiyonası’nın final yarışına herkesi davet etti.

Zeybek de “Afyonkarahisar’ı spor turizminin merkezi yapacağız dediğimizde bazıları inanmamıştı.” dedi.


Son günlerde alınan ödüllerle bunun nereye geldiğini hep birlikte yaşayarak gördüklerini belirten Zeybek, şunları söyledi:

“Türkiye Motosiklet Federasyonuyla birlikte geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz Dünya Motokros Şampiyonası’nın bu yıl ikincisini düzenledik. Onda da en iyi padok ödülünü almıştık. Güzel bir organizasyondu. Gerçekten Avrupa FIM’den katılan arkadaşların da ifade ettikleri nefis bir organizasyon. ‘Bundan sonra herhalde motor sporuyla uğraşan yarışmacılara başka bir pisti, alanı kabul ettiremeyiz’ diye beyanatları vardı. Bunda da haklı olduğumuzu en son gerçekleştirmiş olduğumuz Avrupa Akrobasi Şampiyonası’nda gösterdik, en iyi pist ödülünü alarak pistimizin kalitesini tescilletmiş olduk.”

DİNAMOBET 241

dinamobet kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. dinamobet 241 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

4 Responses

 1. ile dedi ki:

  dinamobet233 328.com Beşiktaş’ta Ahmet Nur Çebi ve yönetimi, yeni sezonda öze

 2. çıktı! dedi ki:

  dinamobet233 328.com Prof. Dr. Ercüment Ovalı, koronavirüs için aşı geliştirdiğini duyurdu. Habertürk’e

 3. kiralıklar dedi ki:

  dinamobet233 328.com Takım’daki ortamı nasıl buluyorsun? Avusturya ve Slovenya ile yapacağımız özel

 4. elde dedi ki:

  Kolaybet olan Domagoj Vida, birçok teklif almasına rağmen bunları kabul etmedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir