SAVOYBETTİNG154.COM – AYKUT KOCAMAN: ‘DAHA BETERİNİ DE YAŞADIM’Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş‘a 1-0 mağlup olduğu maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Maçı değerlendiren Kocaman, “Hoş bir durum değil! Ama skorun yanı sıra, Beşiktaş’ın oyundan düştüğü anlarda topu öne götürdük ama ondan sonra skor yapmak için tedirgin halimiz daha da kötüydü. Benim için bu en kötü şeydi. Erozyon mu demek lazım, bunun biraz daha sürdüğünü gösterdi” dedi.

Golü atamadıklarını kaydeden deneyimli hoca, “Maç iki takıma da gidebilirdi. Bir takımın galip geleceği bir maç gibi görünmüyordu. Farkı yaratan Beşiktaş’ın gol becerilerine sahip oyuncuları oldu. Biz de Beşiktaş’tan top kaptık ama golü atamadık. Bunun üzerine söyleyecek çok bir şey yok” ifadelerini kullandı.


Daha iyi duruma gelebileceklerini söyleyen antrenör, “Kalkınma planı her an var ama ne kadar uygulanabilir? Bu durumu hayatımda ilk defa yaşamıyorum, daha beterini de yaşadım. Krizlerde hocalar çözüm ürettikleri için buralarda bulunuyor, yoksa kimse kimseyi buralara getirmez. Ancak zaman alıyor” diye konuştu.


DİNAMOBET 243

dinamobet kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. dinamobet 243 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

2 Responses

  1. Hüseyin dedi ki:

    dinamobet233 328.com uygun hareket etmek. Ancak şu anda benim odaklandığım tek şey,

  2. öncesi dedi ki:

    Maxbet Hamzaoğlu, kulübün sosyal medya hesabı üstünden yaptığı canlı yayında,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir