betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


SUPERBAHİS384.COM – İKİNCİ EMRE ÇOLAK DÖNEMİ BAŞLADI!


dinamobet önerdiğimiz bir sitedir.


Galatasaray altyapısından yetişip 2016/17 sezonunda İspanya ekiplerinden Deportivo de La Coruna’ya transfer olan 28 yaşındaki orta saha oyuncusu Emre Çolak, 2017/18 sezonunda Arap kulüplerinden Al Wahda’ya transfer olmuştu.


Son günlerde eski kulübü Deportivo’ya transfer olan Çolak için resmi açıklama geldi. 28 yaşındaki oyuncu İspanya 2. Lig ekiplerinden Deportivo de La Coruna eski futbolcusu Emre Çolak ile sezon sonuna kadar anlaştığını resmen duyurdu.

SUPERBAHİS384.COM – İKİNCİ EMRE ÇOLAK DÖNEMİ BAŞLADI!


About dinamobet kayıt
dinamobet giriş adresinden siteye kayıt olarak %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. dinomabet yeni adresinden siteye mobil olarak da katılabilirsiniz.

1 Comment on SUPERBAHİS384.COM – İKİNCİ EMRE ÇOLAK DÖNEMİ BAŞLADI!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*