betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


THOMAS: ‘MİCHAEL JORDAN, GOAT DEĞİL’


dinamobet önerdiğimiz bir sitedir.


Detroit Pistons efsanesi Isiah Thomas, Chicago Bulls efsanesi Michael Jordan’ın GOAT statüsüne LeBron James ve Kevin Durant senaryosuyla itiraz etti.

Thomas da GOAT tartışmasına girdi ve Fox Sports’a, Michael Jordan’ın tüm zamanların en büyük oyuncusu olabileceğini düşünmediğini iddia etti.

Thomas’a göre Jordan, bugünün NBA’inin rekabet gücü olmayan, tamamen değişik bir dönemde oynuyordu:


“Bence bu nesildeki oyuncular, yaptıkları şeyler için yeterli takdir alamıyorlar. Çünkü bu nesildeki sporcular benim neslimdekinden çok daha üstünler. Oynadığım dönemde, Jordan o döneme kadar gördüğümüz en iyi atletti, ancak atletik bir bakış açısıyla, NBA’de şu anda Jordan’ın atletizminde 10 veya 11 adam var. O zamanlar buna sahip değildik. Kevin Durant ve LeBron’un yaptıklarıyla, eğer onları 80’lere geri koyarsanız, yetenekleri, atletizmleri ve becerileri ile, GOAT kimdir?”

THOMAS: ‘MİCHAEL JORDAN, GOAT DEĞİL’


About dinamobet kayıt
dinamobet giriş adresinden siteye kayıt olarak %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. dinomabet yeni adresinden siteye mobil olarak da katılabilirsiniz.

5 Comments on THOMAS: ‘MİCHAEL JORDAN, GOAT DEĞİL’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*