betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


TUMCASİNO34.COM – EŞREF HAMAMCIOĞLU’DAN ADAYLIK AÇIKLAMASI


dinamobet önerdiğimiz bir sitedir.


Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, seçim tartışmaları ve adaylığıyla ilgili konuştu. 

Hamamcıoğlu, “Daha önce Sayın Mustafa Cengiz’e ‘seçim yapın’ demiştik. Yönetime yaptığımız çağrının ne kadar doğru olduğu ortada” dedi.


Adaylığıyla ilgili bir açıklaması olmadığını da kaydeden Divan Başkanı açık kapı bırakmayı da ihmal etmedi; “Benim ağzımdan ‘başkan adayıyım’ diye bir söz çıkmadı. Ama önümüzdeki günler ne gösterir bilemiyorum. Durumu tabii ki değerlendiririz.”

TUMCASİNO34.COM – EŞREF HAMAMCIOĞLU’DAN ADAYLIK AÇIKLAMASI


About dinamobet kayıt
dinamobet giriş adresinden siteye kayıt olarak %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. dinomabet yeni adresinden siteye mobil olarak da katılabilirsiniz.

1 Comment on TUMCASİNO34.COM – EŞREF HAMAMCIOĞLU’DAN ADAYLIK AÇIKLAMASI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*