betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


TUMCASİNO34.COM – KONYASPOR’DA BEŞİKTAŞ MAÇININ HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR


dinamobet önerdiğimiz bir sitedir.


Kayacık Tesisleri’nde teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde gerçekleştirilen antrenman; koşu, ısınma ve çabukluk hareketleri ile başladı. 7’ye 4 ile devam eden antrenman taktik çalışma ve çift kale maç ile sona erdi.
Dün akşam gerçekleştirilen çalışmada aldığı darbe sonucu burnu kırılan ve ameliyat olan takım kaptanı Ali Çamdalı antrenmanda yer almadı.


G.Saray-Başakşehir maçının hakemi açıklandı!


TUMCASİNO34.COM – KONYASPOR’DA BEŞİKTAŞ MAÇININ HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR


About dinamobet kayıt
dinamobet giriş adresinden siteye kayıt olarak %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. dinomabet yeni adresinden siteye mobil olarak da katılabilirsiniz.

2 Comments on TUMCASİNO34.COM – KONYASPOR’DA BEŞİKTAŞ MAÇININ HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*