betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas


YUSUF NAMOĞLU O RÖPORTAJ HAKKINDA KONUŞTU: HEPSİ DOĞRU!


dinamobet önerdiğimiz bir sitedir.


Betpas328.com

betpas328 önerdiğimiz canlı casino sitesi %100 Hoşgeldin bonusu sunuyor.


Namoğlu’nun açıklamaları şöyle: “Atamalara karışılmak istenmesi, VAR sistemi ile ilgili, ‘Davulu bizim boynumuza astılar, tokmağı onların eline verdiler’ ifadesi, teknik ekiple ilgili olanlar, Erman Toroğlu’nun bütün yazdıkları benim ifadem. Akraba hakemler konusu da doğru, hepsi geçerli. Erman’ın yaptığı yorumlar kendisini bağlar. Bir tek vurgulamak istediğim IFAB ile ilgili olan konu. Ben o dönem VAR hakeminin, sahadaki hakeme kendi görüşünü de söylemesini savunmuştum. Mesela ‘Bana göre penaltı diyecek’. Nitekim IFAB da bugün aynı noktaya geldi. Eğer o gün benim dediğim olsaydı, Galatasaray-Konyaspor maçında Hüseyin Göçek penaltıdan dönecek, Yaşar Kemal Uğurlu Kasımpaşa- Fenerbahçe maçında penaltıyı tekrar ettirecekti. Galatasaray-Trabzonspor derbisinde de Ümit Öztürk, Trabzonlu oyuncunun ayağına basılan pozisyonda kornerden ‘penaltı’ kararına dönebilecekti. Ama o günkü sistemde Bülent Yıldırım çağırıyor ve bir şey diyemediği için de onayı veriyor.”

Eski MHK Başkanı’ndan Toroğlu’na flaş itiraf! “Bize rapor verilmiyor”

YUSUF NAMOĞLU O RÖPORTAJ HAKKINDA KONUŞTU: HEPSİ DOĞRU!


About dinamobet kayıt
dinamobet giriş adresinden siteye kayıt olarak %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. dinomabet yeni adresinden siteye mobil olarak da katılabilirsiniz.

6 Comments on YUSUF NAMOĞLU O RÖPORTAJ HAKKINDA KONUŞTU: HEPSİ DOĞRU!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*